Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Fournitures - 196548-2021
Česko-Ostrava: Počítače
2021/S 077-196548
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dynamický nákupní systém na nákup IT a AV techniky 2021–2024
Spisové číslo: 2021/VZ/3
II.1.2)Hlavní kód CPV
30200000 Počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky IT a AV techniky pro zadavatele a plnění s tím souvisejících závazků.
Předmět veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude vždy podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek. Zadavatel předpokládá, že v rámci dynamického nákupního systému bude zadávat především veřejné zakázky s tímto předmětem plnění:
— Počítače,
— Osobní počítače,
— Pracovní stanice,
— Zařízení související s počítači,
— Média pro ukládání dat,
— Různé počítačové vybavení,
— Součásti, příslušenství a doplňky pro počítače,
— Videoprojektory (a další audiovizuální technika),
— Vícenásobné diskové pole nezávislých disků (RAID).
Technické podmínky zadavatele jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně obchodních a smluvních podmínek budou vymezen vždy v konkrétní výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 18 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
30213000 Osobní počítače
30214000 Pracovní stanice
30230000 Zařízení související s počítači
30234000 Média pro ukládání dat
30236000 Různé počítačové vybavení
30237000 Součásti, příslušenství a doplňky pro počítače
32321000 Videoprojektory
30233141 Vícenásobné diskové pole nezávislých disků (RAID)
II.2.4)Popis zakázky: