Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ataskaitų sukūrimo, modernizavimo ir priežiūros paslaugos
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72261000 Software-Unterstützung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ataskaitų kūrimo ir modernizavimo paslaugos, kurias sudaro naujos ataskaitos ar jos modernizavimo projektavimas, programavimas, testavimas, dokumentavimas, pagal susitarimą diegimas bei kitos paslaugos, būtinos ataskaitos veikimui, įskaitant vartotojo licencijų suteikimą. Ataskaitų sukūrimui reikalingi Nekilnojamojo turto registro, Nekilnojamojo turto kadastro, Gyventojų registro, Adresų registro, Juridinių asmenų registro, Hipotekos registro objektų ir šių objektų archyviniai duomenys, tam, kad juos būtų galima integruoti, apdoroti ir susisteminti pagal poreikį.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72261000 Software-Unterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: