Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Röszke-Tompa határátkelőhely fejlesztése tervezés
Hivatkozási szám: EKR001521692019
II.1.2)Fő CPV-kód71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Röszke és Tompa határátkelőhelyek fejlesztését előkészítő tervezői és tervellenőri feladatok ellátása a BBA-2.6.1/6-2018-00002 projekt keretén belül
VI. szakasz: Kiegészítő információk