Lot 1: service of warehouse management, continuous inventory and moving.
Includes the provision of the following services:
2. administrative receipt of merchandise and items acquired by the EUIPO;
5. provision of material: storage or direct delivery;
2. Exceptional tasks:
Erä 1: varastonhallintapalvelu, jatkuva inventaario ja muutto.
Erän kohteena on seuraavien palvelujen toimittaminen:
2. EUIPOn hankkimien tavaroiden ja tuotteiden hallinnollinen vastaanotto,
5. materiaalien toimittaminen: varastointi tai suora toimitus,
2. Poikkeukselliset tehtävät:
Lote 1: servicio de gestión de almacenes, inventario continuo y mudanzas.
Incluye la prestación de los siguientes servicios:
2. recepción administrativa de mercancías y artículos adquiridos por la Oficina;
5. puesta a disposición del material: almacenamiento o entrega directa;
2. Tareas extraordinarias:
Pakalpojumi - 197211-2022
Spānija-Alikante: Noliktavas pārvaldības, pastāvīgas uzskaites, pārvietošanas un vispārējās uzskaites pakalpojumu nodrošināšana Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojam (EUIPO)
2022/S 075-197211
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Noliktavas pārvaldības, pastāvīgas uzskaites, pārvietošanas un vispārējās uzskaites pakalpojumu nodrošināšana Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojam (EUIPO)
Atsauces numurs: AO/009/21
II.1.2)Galvenās CPV kods
79991000 Inventāra kontroles pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu ietver noliktavas pārvaldības, pastāvīgas uzskaites, pārvietošanas un vispārējās uzskaites pakalpojumus galvenokārt EUIPO ēkās Alikantē un to teritorijā.
Tāpat izņēmuma kārtā EUIPO var pieprasīt pārvietošanu uz jebkuru citu vietu pasaulē vai no tās. Arī Briseles un Luksemburgas birojos EUIPO pašlaik ir darbinieki sadarbības projektu attīstībai Argentīnā, Kamerūnā, Zimbabvē, Taizemē un Ķīnā.
Konkursa procedūrā ir noteiktas divas daļas, un pretendenti var iesniegt piedāvājumus par vienu vai abām daļām.
— 1. daļa: noliktavas pārvaldības, pastāvīgas uzskaites un pārvietošanas pakalpojumi;
— 2. daļa: vispārējās uzskaites pakalpojumi.
Katras daļas uzdevumi ir aprakstīti II.1) pielikumā – darba metodika, kas atbilst katrai daļai.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 1 366 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Noliktavas pārvaldības, pastāvīgas uzskaites un pārvietošanas pakalpojumi
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
42965100 Noliktavu pārvaldības sistēma
98392000 Pārvietošanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
1. daļa: noliktavas pārvaldības, pastāvīgas uzskaites un pārvietošanas pakalpojumi.
Ietver šādu pakalpojumu sniegšanu:
1. Ikdienas uzdevumi:
1) EUIPO iegādāto preču un preču fiziska saņemšana;
2) EUIPO iegādāto preču un priekšmetu administratīvā saņemšana;
3) EUIPO neiegādātu preču un priekšmetu fiziska saņemšana;
4) krājumā esošo preču marķēšana;
5) materiālu nodrošināšana: glabāšana vai tieša piegāde;
6) EUIPO noliktavu pārvaldība. Minēto noliktavu reorganizācija.
Preču izplatīšanas organizēšana;
7) krājumu kontrole;
8) krājumā esošo preču atkārtota pārmarķēšana;
9) materiālu sagatavošana un organizēšana piegādei;
10) krājumā esošo un neesošo preču piegāde no EUIPO noliktavām līdz to galamērķim ēkās (UT);
11) krājumā esošo un neesošo preču pārvietošana starp dažādām vietām ēkās (UT);
12) aprīkojuma, kas nepieciešams EUIPO darba stacijām, montāža, uzstādīšana, pievienošana un ergonomika;
13) preču pārvietošana no EUIPO uz attālināto strādājošo darbinieku dzīvesvietu;
14) (*) tāda aprīkojuma montāža, uzstādīšana, pievienošana un ergonomika, kas nepieciešams darba stacijai attālināti strādājošu strukturālo darbinieku dzīvesvietā;
15) tādu preču atgūšana, kas jau tiek izmantotas EUIPO un kas atkal jānoglabā, tostarp pārvietošana no attālināti strādājošo darbinieku dzīvesvietas;
16) uz vietas esošo krājumu nolasīšana, lai atjauninātu UT/noliktavas krājumus pēc piegādēm, pārvietošanas un atgūšanas (IWMS IT sistēma);
17) ēku iekšpusē un ārpusē piegādāto preču UT reģistrēšana un atjaunināšana (SAP/IWMS IT sistēma);
18) ēku iekšpusē piegādāto preču UT izsekošana, nepārtraukta pārbaude un atjaunināšana (SAP/IWMS IT sistēma);
19) darba pasūtījumu pārvaldība, apstrāde un slēgšana (e-ticketing/IWMS IT sistēma);
20) tādu materiālu sarakstu sagatavošana, kurus var deklasificēt;
21) izejošo materiālu pārvaldība;
22) citi uzdevumi EUIPO darbinieku vai tā darbuzņēmēju atbalstam;
23) noliktavu pusgadu uzskaite.
(*) Šo uzdevumu sākuma datumu EUIPO apstiprinās, sākot līgumu.
2. Ārkārtas uzdevumi:
24) preču pārvietošana starp UT lielai pārvietošanai (> 10 pārvedumi dienā). Tostarp pacelšana, iekraušana, pārvietošana, izkraušana un uzstādīšana/pievienošana;
25) preču masveida pārvietošana no EUIPO attālināti strādājošo darbinieku dzīvesvietu (> seši pārvedumi dienā);
26) īpaša pārvietošana uz jebkuru vietu pasaulē vai no tās;
27) atbalsts ikdienas uzdevumu dienestam.
Vispārējās uzskaites pakalpojums
Daļas numurs: 2
EUIPO savu pamatlīdzekļu pārvaldības finanšu saistību ietvaros cikliski jāveic sava IT aprīkojuma (IT) un mēbeļu (FM) fiziska inventarizācija. Paredzams, ka pamatnolīguma spēkā esības laikā, kas ir šīs konkursa procedūras priekšmets, katru gadu tiks organizēta vispārēja fiziskā uzskaite attiecībā uz Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma biroja (EUIPO) krājumā esošajiem IT un FM materiāliem, kas atrodas visās tās galvenajā mītnēs Alikantē, kā arī to EUIPO krājumā esošo preču attāla pārbaude, kas izvietotas vairākās vietās, kuras nevar fiziski reģistrēt uz vietas, izmantojot mobilās ierīces, tādēļ tiks pārbaudītas attālināti. Tas attiecas uz nomātām ēkām un darbinieku dzīvesvietām. Turklāt EUIPO var pieprasīt pilnīgu visu preču (FM un/vai IT) pārmarķēšanu, un šajā gadījumā tas noteiks kurā gadā tas būtu jāpabeidz. Principā tas paredzēts vienam gadam.