Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Probleempunktide kõrgresolutsiooniga seire (HSM) tegevus – 2. etapp
Viitenumber: JRC/IPR/2022/OP/0002
II.1.2)CPV põhikood72319000 Andmetega varustamise teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Copernicuse programmi maismaateenuse globaalse maismaaseire komponendi, probleempunktide kõrgresolutsiooniga seire (HSM) tegevus annab üksikasjalikku teavet konkreetsete huvipakkuvate alade kohta, andes vastuseid vajaduspõhistele päringutele ja konkreetsetele kasutajate nõudmistele loodusressursside kaardistamisel.
HSM tegevus toimub väljaspool ELi territooriumi ja täiendab ülemaailmse tegevuse komponendi tooteid.
Käesoleva raamlepinguga luuakse alus selliste nõudmisel andmete ja teabe koostamiseks erinevatel kohalikel tasanditel ning avalikkusele andmete ja teabe lihtsaks ja tasuta kättesaadavaks tegemiseks.
VI osa: Lisateave
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Activité de surveillance des points chauds à haute résolution — Phase 2
Numéro de référence: JRC/IPR/2022/OP/0002
II.1.2)Code CPV principal72319000 Services de fourniture de données
II.1.4)Description succincte:
L'activité de surveillance des points chauds à haute résolution dans le cadre de la composante de surveillance mondiale «sol» du service terrestre Copernicus fournit des informations détaillées sur les terres dans des domaines d'intérêt spécifiques, répondant à des demandes ponctuelles et aux besoins spécifiques des utilisateurs en matière de cartographie des ressources naturelles.
L’activité de surveillance des points chauds à haute résolution opère en dehors du territoire de l’UE et complète les produits du volet «opérations globales».
Ce contrat-cadre établit une base pour la production de ces données et informations à la demande, à différentes échelles locales, et pour leur mise à la disposition public facile et gratuite.
Usluge - 197258-2022
Italija-Ispra: Aktivnost praćenja žarišnih točaka u visokoj rezoluciji — Faza 2
2022/S 075-197258
Ispravak
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Usluge
(Dodatak Službenom listu Europske unije, 2022/S 025-059402)
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Aktivnost praćenja žarišnih točaka u visokoj rezoluciji — Faza 2
Referentni broj: JRC/IPR/2022/OP/0002
II.1.2)Glavna CPV oznaka
72319000 Usluge dostavljanja podataka
II.1.4)Kratak opis:
Aktivnost praćenja žarišnih točaka (Hot Spot Monitoring, HSM) u visokoj rezoluciji u okviru Globalnog praćenja kopna, odnosno komponente praćenja kopna programa Copernicus, pruža detaljne informacije o određenim područjima od interesa na kopnu, odgovaranje na ad-hoc zahtjeve i odgovaranje na određene korisničke zahtjeve u mapiranju prirodnih resursa.
Aktivnost HSM-a djeluje izvan teritorija EU-a i dopunjuje proizvode iz komponente globalnih operacija.
Ovim se okvirnim ugovorom uspostavlja osnova za proizvodnju takvih podataka i informacija na zahtjev, na različitim lokalnim razinama, te za njihovo stavljanje javnosti na raspolaganje na jednostavan način bez novčane naknade.
Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Övervakningsaktivitet avseende högupplösta hot spots (HSM) – fas 2
Referensnummer: JRC/IPR/2022/OP/0002
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72319000 Tillhandahållande av data
II.1.4)Kort beskrivning:
Den globala markövervakningskomponenten (HSM - the High Resolution Hot Spot Monitoring) inom ramen för Copernicus globala marktjänst, ger detaljerad markinformation om specifika områden av intresse, genom att svara på ad hoc-förfrågningar och uppfylla särskilda användarkrav vad gäller kartläggning av naturresurser.
HSM-verksamheten bedrivs utanför EU:s territorium och kompletterar resultaten från den globala verksamhetsdelen.
Genom detta ramavtal upprättas en grund för framställning av sådana data och sådan information på begäran, i olika lokala skalor, samt för att göra dessa enkelt och kostnadsfritt tillgängliga för allmänheten.