Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
2016. évre szolgáltatás-megrendelési keretszerződés (atipikus szerződés) a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján.
Hivatkozási szám: MKB7/2016
II.1.2)Fő CPV-kód90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
II.1.4)Rövid meghatározás:
10 400 000 kg (+ 25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható háztartási nagygépek (vegyes gyűjtésű hulladék) (EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható háztartási nagygépek (vegyes gyűjtésű hulladék) (EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1. rész: 2 600 000 kg (+ 25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható háztartási nagygépek (vegyes gyűjtésű hulladék) (EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a lehívható + 25 % vonatkozásában, hogy a 2 600 000 kg-ot mindenképpen teljesíteni kell, míg további 650 000 kg teljesítése vonatkozásában rendelkezésre kell állnia, és ajánlatkérői megrendelés esetén kell teljesíteni. A nyertes ajánlattevő jelezheti is felajánlását az 25 % vonatkozásában, azonban lehívási kötelezettsége ajánlatkérőnek (Megrendelőnek) nincs.
A közbeszerzés tárgyának meghatározása a 310/2011. (XII.23.) Korm. rendelet 26. § (3) és (6) bekezdésének figyelembevételével történt.
Rész száma: 2
2 600 000 kg (+25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható háztartási nagygépek (vegyes gyűjtésű hulladék) (EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása.
Rész száma: 3
2 600 000 kg (+25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható háztartási nagygépek (vegyes gyűjtésű hulladék) (EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása
Rész száma: 4