Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 197916-2021
България-София: Услуги по контрол на влакове
2021/S 077-197916
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в Държавно предприятие „Национална компания Железопътна инфраструктура”, по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
63711100 Услуги по контрол на влакове
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва следните обособени позици:
Обособена позиция 1: „Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“;
Обособена позиция 2: „Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ”.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 5 870 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за само една обособена позиция
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Дейностите предвидени за изпъление включват:
ЕТАП 1: Детайлно проектиране на СУВР;
ЕТАП 2: Разработка на СУВР;
ЕТАП 3: Внедряване на СУВР в тестова среда;
ЕТАП 4: Тестване на СУВР за осигуряването на изискваното качество в тестовата среда;
ЕТАП 5: Обучение на персонала за работа със СУВР в тестовата среда;
ЕТАП 6: Внедряване на СУВР в реална среда.
„Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ”
Обособена позиция №: 2
71700000 Услуги по наблюдение и контрол
Обособена позиция 2: „Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ”. Основни дейности:
 Осигуряване цялостна техническа експертиза за ДП НКЖИ по отношение на функциите по приемане на СУВР;
 Подпомагане с техническа експертиза на ДП НКЖИ по отношение на прякото наблюдение при изпълнението на дейностите по договор за „Проектиране и внедряване на СУВР в ДП НКЖИ” с оглед осигуряване на съответствие между дейностите по договора и изискванията, описани в Техническата спецификация по договора;
 Подпомагане с техническа експертиза на ДП НКЖИ по отношение на контрола при изпълнението на дейностите по договор за „Проектиране и внедряване на СУВР в ДП НКЖИ” с оглед осигуряване на съответствие между дейностите по договора и изискванията, описани в Техническата спецификация по договора;
 Консултиране на ДП НКЖИ по отношение на отчитане на отделните дейности и осъществяване на качествен контрол на готовите продукти в рамките на договора;
 Подпомагане на ДП НКЖИ с техническа експертиза при осъществяването на комуникацията с Изпълнителя.
Предмета на договора за обособена позиция 2 се осъществява по отношение на договор с предмет „Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в Държавно предприятие „Национална компания Железопътна инфраструктура” – Обособена позиция 1 от настоящата обществена поръчка.
Dienstleistungen - 197916-2021
Bulgarien-Sofia: Zugüberwachung
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
63711100 Zugüberwachung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 870 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: 2
71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen