Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Umowa o usługi wsparcia na rzecz dalszej promocji instrumentu finansowania kapitału naturalnego
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 12: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i zintegrowane usługi inżynieryjne; usługi urbanistyczne, architektury krajobrazu, związane z nimi usługi konsultacji naukowych i technicznych; usługi badań i analiz technicznych
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: poza siedzibą zamawiającego.
Kod NUTS
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Celem umowy zawartej w wyniku niniejszego zaproszenia do składania ofert będzie świadczenie wsparcia na rzecz Komisji Europejskiej i Europejskiego Banku Inwestycyjnego w promowaniu instrumentu finansowania kapitału naturalnego wśród wielu zainteresowanych stron, ze szczególnym uwzględnieniem potencjalnych wnioskodawców. W ujęciu bardziej szczegółowym wykonawca będzie pomagał Komisji w przygotowywaniu działań mających na celu podniesienie świadomości i informowanie wielu wytypowanych, potencjalnych beneficjentów i innych odpowiednich podmiotów oraz w opracowywaniu powiązanych materiałów promocyjnych.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Jedna umowa o czasie trwania wynoszącym 6 miesięcy.
Szacunkowa wartość bez VAT:
Zakres: między 80 000 i 100 000 EUR
II.2.2)Informacje o opcjachOpcje: nie