Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ausschreibung Nr. 06D10/2019/SI2KAD-01 - KAD-Projekt - Los 81 - verschiedene Arbeiten
Referenznummer der Bekanntmachung: 06D10/2019/SI2KAD-01
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Bauauftrag umfassend die verschiedenen, dem Los 81 des KAD-Projekts angehörenden Arbeiten, insbesondere Abschlussarbeiten der 2 Phasen des Projekts, d. h. Phase Ost (in Bearbeitung) und Phase West.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45400000 Baufertigstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Abschluss- und Baufertigstellungsarbeiten betreffend die Abnahme der Phasen Ost und West des KAD-Projekts sowie ergänzende Leistungen für die Phase West.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Invitation to tender No. 06D10/2019/SI2KAD-01 —KAD project — lot 81 — sundry works
Reference number: 06D10/2019/SI2KAD-01
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Works contract covering sundry works for lot 81 of the KAD project, in particular finishing works for the 2 phases of the project, namely the east phase (in progress) and the west phase.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45400000 Building completion work
II.2.4)Description of the procurement:
Finishing and completion works relating to the acceptance of the east and west phases of the KAD project, as well as additional services for the west phase.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Invitación a licitar nº 06D10 / 2019 / SI2KAD-01 — Proyecto KAD — lote 81 — obras varias
Número de referencia: 06D10/2019/SI2KAD-01
II.1.2)Código CPV principal45000000 Trabajos de construcción
II.1.4)Breve descripción:
Contrato de obras que abarca las diversas obras que pertenecen al lote 81 del proyecto KAD, en particular, las obras de finalización de las 2 fases del proyecto, a saber, la fase Este (en curso) y la fase Oeste.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)45400000 Acabado de edificios
II.2.4)Descripción del contrato:
Trabajos de acabado y finalización relacionados con la recepción de las fases Este y Oeste del proyecto KAD, así como servicios adicionales para la fase Oeste.
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Cuireadh chun tairisceana Uimh. 06D10/2019/SI2KAD-01 —tionscadal KAD — lot 81 — oibreacha éagsúla
Uimhir thagartha: 06D10/2019/SI2KAD-01
II.1.2)Príomhchód CPV45000000 Construction work
II.1.4)Cur síos achomair:
Conradh oibreacha lena gcumhdaítear oibreacha éagsúla do bheart 81 de thionscadal KAD, go háirithe oibreacha bailchríche don 2 chéim den tiosncadal, go sonrach an chéim oirthearach (ar siúl) agus an chéim iartharach.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise45400000 Building completion work
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Oibreacha bailcríche agus oibreacha a chríochnú a bhaineann le glacadh chéimeanna oirthearacha agus iartharacha de thionscadal KAD, chomh maith le seirbhísí breise don chéim iartharach.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Uzaicinājums uz konkursu Nr. 06D10/2019/SI2KAD-01 – Konrāda Adenauera (KAD) projekts – 81. daļa – dažādi būvdarbi
Atsauces numurs: 06D10/2019/SI2KAD-01
II.1.2)Galvenās CPV kods45000000 Celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
Būvdarbu līgums, kas aptver dažādus KAD projekta 81. daļā ietvertos būvdarbus, proti, nobeiguma darbus 2 projekta posmos, t. i., austrumu (joprojām notiek) un rietumu posmā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Apdares darbi un celtniecības pabeigšanas darbi attiecībā uz KAD projekta rietumu un austrumu posmu pieņemšanu, kā arī papildu pakalpojumi rietumu posmā.