Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 198432-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2016/S 111-198432
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas Turnieju koszykówki pod nazwą „Weekend Gwiazd” w terminie 25 – 26 czerwca 2016 roku w Gdyni.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas Turnieju koszykówki pod nazwą „Weekend Gwiazd” w terminie 25 – 26.6.2016 roku w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni polegają miedzy innymi na:
przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Patrona Turnieju i umieszczeniu nazwy „Gdynia” w materiałach i publikacjach wydawanych na potrzeby Turnieju, umieszczeniu flag z logo Miasta Gdyni eksponowanych podczas trwania Turnieju, umieszczeniu banerów z logo Miasta Gdynia w hali podczas trwania Turnieju itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu polegająca miedzy innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C. Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy itp.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)