Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Poprawa efektywności energetycznej poprzez modernizację oświetlenia ulicznego w Gminie Zagnańsk
Referenznummer der Bekanntmachung: PZ.271.1.8.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
71355200 Amtliche Landvermessung
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 198821-2022
Submission deadline has been amended by:  250341-2022
Polska-Zagnańsk: Lampy i oprawy oświetleniowe
2022/S 075-198821
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: PZ.271.1.8.2022
II.1.2)Główny kod CPV
31520000 Lampy i oprawy oświetleniowe
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadanie p.n. Poprawa efektywności energetycznej poprzez modernizację oświetlenia ulicznego w Gminie Zagnańsk, która obejmuje.
1) Modernizacji podlegać będzie 598 szt. punktów oświetleniowych na terenie gminy w tym:
• wymiana dotychczasowych opraw oświetleniowych i wysięgników na nowoczesne oprawy w technologii LED spełniające normę PN-EN 13201, na konstrukcjach wsporczych linii energetycznych w ilości 314 szt. (Załącznik nr 10 - Inwentaryzacji Technicznej i tabela opraw)
• zagęszczeniu tj. zainstalowanie nowych punktów oświetlenia ulicznego na istniejących słupach oświetleniowych, na drogach gminnych w Siodłach, w Gruszce, Belnie, Chrustach Małych i w Goleniawach w sumie 62 punkty oświetlenia ulicznego. Uwaga Zamawiający dopuszcza zmianę lokalizacji w/w zagęszczenia.
• Dostosowanie i włączenie do systemu inteligentnego sterowania oświetleniem istniejących opraw LED.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
45316100 Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71355200 Wykonywanie badań
II.2.4)Opis zamówienia:
• Dostosowanie i włączenie do systemu inteligentnego sterowania oświetleniem istniejących opraw LED w następujących lokalizacjach:
a) Zagnańsk oprawy parkowe podwójne: ul. Spacerowa: 48 opraw, ul. Leśna: 20 opraw, ul. Borek: 20 opraw, ul. Spacerowa/Słoneczna 46 opraw ( Moc opraw– 33 W);
b) Tumlin Węgle oprawy parkowe: 20 opraw (Moc opraw– 44 W. – droga powiatowa);
c) Szałas oprawy parkowe: 28 opraw (Moc opraw– 44 W. – droga powiatowa);
d) Tumlin Osowa - Samsonów: 40 opraw (Moc opraw– 44 W. – droga nr 750).