Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Copywriting-, redactie-, correctie- en opmaakdiensten in het Engels
Referentienummer: EUOSHA/2021/OP/F/SE/0149
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79820000 Diensten in verband met het drukken
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze oproep tot inschrijving beoogt de selectie van een bedrijf dat professionele copywriting-, redactie-, correctie- en opmaakdiensten verleent teneinde schriftelijk materiaal in het Engels binnen een bepaald tijdskader te leveren.
De geselecteerde inschrijver moet te allen tijde een soepele verwerking van het publicatieproces van EU-OSHA mogelijk maken. Dit omvat de naleving van het jaarlijkse publicatieplan, de verstrekking van wekelijkse updates, de strikte naleving van overeengekomen termijnen en de lopende contacten met EU-OSHA.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 300 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De contractant moet de volgende activiteiten uitvoeren: copywriting in het Engels, redactiewerk in het Engels, met inbegrip van verwijzingen, correctiewerk in het Engels, opmaak van documenten/visuele verbetering, onderzoek (desktop of op locatie), begeleiding met betrekking tot copywriting en redactiewerk.