Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Lengvųjų komercinių automobilių (elektrinių) pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34111100 Universalūs automobiliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Lengvųjų komercinių automobilių (elektrinių) pirkimas, 2 vnt.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50112000 Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: