Lieferungen - 199226-2022
Polska-Chełm: Naftowe paliwa lotnicze
2022/S 075-199226
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa benzyny lotniczej AVGAS 100LL (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PWSZ w Chełmie
II.1.2)Główny kod CPV
09131100 Naftowe paliwa lotnicze
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę benzyny lotniczej AVGAS 100LL (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów do stacji paliw mieszczącej się na terenie lotniska szkoleniowego Ośrodka Kształcenia Lotniczego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie w miejscowości Depułtycze Królewskie. Zamawiający przewiduje maksymalnie 20 dostaw paliwa.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Benzyna lotnicza AVGAS 100 LL w ilości 250.000 litrów wraz z dostawą do stacji paliw lotniska w Depułtyczach Królewskich.
Benzyna lotnicza AVGAS 100LL zgodna z kartą charakterystyki produktu oraz warunkami technicznymi określonymi przez producenta. Zamawiający przewiduje 20 dostaw paliwa. Wymagany termin realizacji poszczególnych partii dostaw Zamawiający określa na 7 dni od złożenia zapotrzebowania przez Zamawiającego.
Zamawiający wymaga, aby paliwo lotnicze dostarczane było samochodami - cysternami wyposażonymi w pompy przetaczające paliwo oraz przewód instalacji odpowietrzającej z końcówką fi 100 mm do połączenia się z instalacją odpowietrzającą zbiornika.
Rozliczenie nastąpi na podstawie dostarczonego Zamawiającemu paliwa.
Paliwo ma zostać dostarczone do stacji paliw Zamawiającego, przy użyciu cysterny z pompą.
Jednorazowa dostawa przewiduje min. 12.500 litrów, przewiduje się 20 dostaw.
Termin dostawy - do 7 dni od dnia złożenia zamówienia.
Termin realizacji umowy: do wyczerpania zapasów
Zamawiający dopuszcza możliwość włączenia kosztów dostawy w cenę paliwa.
Ceny paliw na fakturze będą odpowiadały cenom bieżącym pali publikowanym przez dostawcę.
Cena za litr paliwa musi zawierać wszystkie koszty.
We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 199226-2022
Poland-Chełm: Kerosene jet type fuels
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
II.1.2)Main CPV code
09131100 Kerosene jet type fuels
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: