Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
II.1.2)Main CPV code09100000 Fuels
II.1.4)Short description:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΝΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΤΑ Ν.Π.Δ.Δ.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 284 347.43 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 3
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09130000 Petroleum and distillates
09132100 Unleaded petrol
II.2.4)Description of the procurement:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια καυσίμων κίνησης, για δύο έτη για τις ανάγκες του Δήμου και των νομικών του προσώπων ΔΟΠΑΚΑ ,Πρωτοβάθμιας Σχολικής Επιτροπής και Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής του Δήμου.
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)09135100 Heating oil
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια καυσίμων θέρμανσης για δύο έτη για τις ανάγκες του Δήμου και των νομικών του προσώπων ΔΟΠΑΚΑ ,Πρωτοβάθμιας Σχολικής Επιτροπής και Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής του Δήμου.
II.2.2)Additional CPV code(s)24951100 Lubricants
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια λιπαντικών για δύο έτη για τις ανάγκες του Δήμου .