VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: III.1.3
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów:
Zamiast:
W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu:
2. Wykonawca wykaże, w okresie ostatnich pięciu lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał łącznie należycie co najmniej dwa wdrożenia elektronicznej karty znieczulenia (EKZ) wraz z dostawą sprzętu komputerowego, na którym zostało zainstalowane oprogramowanie EKZ o łącznej wartości licencji ww. wdrożeń oprogramowania EKZ nie mniejszej niż 800 000 PLN brutto (dla części I) i 400 000 PLN brutto (dla części II i III), odpowiadającej swoim zakresem przedmiotowi niniejszego zamówienia.
Uwaga I – Zamawiający uzna, że dostawa odpowiada zakresem przedmiotowi niniejszego zamówienia w sytuacji, gdy co najmniej:
a. rozwiązanie EKZ umożliwiało monitorowanie zapewniające automatyczny ciągły zapis przebiegu znieczulenia z uwzględnieniem realizowanych procedur medycznych, podawanych leków, preparatów krwi i płynów infuzyjnych;
b. rozwiązanie EKZ integrowało się z HIS w zakresie: importu do EKZ danych demograficznych pacjentów wraz wynikami badań, exportu do HIS raportu z wykonanej operacji (np. w postaci pliku pdf). Przynajmniej jedna integracja realizowana była z wykorzystaniem protokołu HL7;
c. rozwiązanie EKZ automatycznie odczytywało dane hemodynamiczne pacjenta, parametry wentylacji i pomiary gazów anestetycznych z posiadanych przez klienta stanowisk do znieczulenia i kardiomonitorów;
d. rozwiązanie EKZ automatyczne gromadziło w jednym systemie dane z urządzeń różnych producentów co najmniej takich jak: GE, Philips, Mindray.
Uwaga II – Wykonawca będzie zobowiązany do złożenia próbki oprogramowania EKZ w przypadku, gdy jego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą oraz przeprowadzenia prezentacji tego oprogramowania polegającej na przetestowaniu ww. funkcjonalności i procesów.
Uwaga III – dostawy wraz z wdrożeniem określone niniejszym warunku były zrealizowane w oparciu o ten sam system, który Wykonawca oferuje w niniejszym postępowaniu.
Powinno być:
2. Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał łącznie należycie co najmniej dwa wdrożenia elektronicznej karty znieczulenia (EKZ) wraz z dostawą sprzętu komputerowego, na którym zostało zainstalowane oprogramowanie EKZ o łącznej wartości licencji ww. wdrożeń oprogramowania EKZ nie mniejszej niż 800 000 PLN brutto (dla części I) i 400 000 PLN brutto (dla części II i III), odpowiadającej swoim zakresem przedmiotowi niniejszego zamówienia.
Uwaga II – dostawy wraz z wdrożeniem określone niniejszym warunku były zrealizowane w oparciu o ten sam system, który wykonawca oferuje w niniejszym postępowaniu. Zamawiający przez „ten sam system” rozumie, że wykazywane dostawy wraz z wdrożeniem realizowane były w oparciu o to samo pod względem funkcjonalnym, skutecznie wdrożone lub bazujące na nim nowsze oprogramowanie obsługujące Elektroniczną Kartę Znieczuleń.
Numer sekcji: IV.2.2
Data: 29/01/2021
Czas lokalny: 11:30
Data: 01/02/2021
Numer sekcji: IV.2.7
Czas lokalny: 12:00