II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Medicinsko-dijagnostička oprema
Referentni broj: 01/16-2018/01
II.1.2)Glavna CPV oznaka33100000 Medicinske naprave
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava, isporuka, montaža, stavljanje u punu funkciju medicinsko-tehničke opreme te usluge edukacije za korištenje opreme osoblja za potrebe Doma zdravlja Varaždinske županije i primarne zdravstvene zaštite na području Varaždinske županije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 6 510 960.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa 1. Oprema za sterilizaciju
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33100000 Medicinske naprave
33191000 Naprave za sterilizaciju, dezinfekciju i higijenu
Grupa 2. Oprema vezana uz postupke ultrazvučne dijagnostike
Grupa br.: 2
II.2.4)Opis nabave:
Oprema vezana uz postupke ultrazvučne dijagnostike.
Grupa 3. Oprema vezana uz postupke kardiološke dijagnostike
Grupa br.: 3
Oprema vezana uz postupke kardiološke dijagnostike.
Grupa 4. Oprema vezana uz postupke fizikalne medicine
Grupa br.: 4
Oprema vezana uz postupke fizikalne medicine.
Grupa 5. Oprema vezana uz postupke dentalne medicine
Grupa br.: 5
Oprema vezana uz postupke dentalne medicine.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
Grupa 7. Ostala medicinska oprema
Grupa br.: 7
Ostala medicinska oprema.
Grupa 8. Namještaj za potrebe ordinacija
Grupa br.: 8
33192000 Medicinski namještaj
Namještaj za potrebe ordinacija.
Grupa 9. Informatička oprema
Grupa br.: 9
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a30200000 Računarska oprema i potrepštine
Grupa 10. Oprema vezana uz postupke zubne radiološke dijagnostike
Grupa br.: 10
Oprema vezana uz postupke zubne radiološke dijagnostike.
Grupa 11. Oprema vezana uz postupke radiološke dijagnostike
Grupa br.: 11
Oprema vezana uz postupke radiološke dijagnostike.