Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Breosla a cheannach d’Oifigí agus Feithiclí le Toscaireacht an Aontais Eorpaigh chuig Poblacht na hAfraice Láir (CAR)
Uimhir thagartha: EEAS/DELCAFB/2020/OP/0015
II.1.2)Príomhchód CPV09100000 Fuels
II.1.4)Cur síos achomair:
Táirgí breosla a sholáthar (peitreal agus díosal) d’fheithiclí agus gineadóirí leictreacha le Toscaireacht AE in Bangui.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 855 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise09100000 Fuels
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach na doiciméid soláthair atá ar fáil ag an seoladh atá léirithe in alt I.3).
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Kupovina goriva za urede i vozila Delegacije Europske unije u Srednjoafričkoj Republici
II.1.2)Glavna CPV oznaka09100000 Goriva
II.1.4)Kratak opis:
Nabava naftnih proizvoda (benzina i dizelskog goriva) za vozila i električne generatore Delegacije EU-a u Banguiju.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 855 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a09100000 Goriva
II.2.4)Opis nabave:
Pogledajte dokumentaciju za nadmetanje dostupnu na adresi koja je navedena u odjeljku I.3).
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Achiziția de combustibil pentru birouri și vehicule Delegației Uniunii Europene în Republica Centrafricană (CAR)
II.1.2)Cod CPV principal09100000 Combustibili
II.1.4)Descriere succintă:
Furnizarea de combustibili (benzină și motorină) pentru vehiculele și generatoarele electrice ale Delegației UE la Bangui.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 855 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)09100000 Combustibili
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
A se consulta dosarul achiziției, disponibil la adresa indicată în secțiunea I.3).