Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
PUOLUSTUSMINISTERIÖ - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Asiantuntijaresurssien hankinta ulkomaalaisomistuksen valvonnan sähköisen asiointijärjestelmän toteuttamiseen
Reference number: VN/149/2022-PLM-3
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kilpailutus koskee sopimuskautta. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Hankinnan arvioitu laajuus on sopimuskaudella 600 - 900 ja optiokaudella 400-600 henkilötyöpäivää.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: