Część II obejmuje dostawę następującego sprzętu IT (wszystkie parametry opisane w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia):
2. Monitor- zamówienie główne-58 szt. (+36 szt. w ramach opcji).
Opis: Zastosowanie: Zestaw do komputera przenośnego opisanego w Tabeli 5.
Typ matrycy IPS
Częstotliwość odświeżania Min. 60 Hz
Powłoka matrycy Matowa
Przekątna ekranu: Min. 27”
Rozmiar plamki Max. 0.155 x 0.155
Rozdzielczość natywna: Min. 3840 x 2160
Ilość kolorów: Min. 1,07 mld
Jasność: Min. 350 cd/m2
Technologia ochrony oczu Redukcja migotania
Redukcja niebieskiego światła
Kontrast statyczny: Min. 1:1000
Czas reakcji: Max. 5ms
Kąt widzenia: Min. 178°/178°
Złącza: opisane w zał nr 1 do SWZ
Dołączone akcesoria: Skrócona instrukcja obsługi
Instrukcja bezpieczeństwa
Kabel zasilający
Kabel HDMI
Kabel USB Type-C
Kabel DisplayPort
Regulacja wysokości: Tak
Regulacja kąta obrotu: Tak
Regulacja kąta pochylenia: Tak
Gwarancja udzielona na minimum 36 miesięcy w trybie minimum opisanym w pkt 8.2 OPZ.