Bekanntmachung vergebener Aufträge – Versorgungssektoren
Richtlinie 2004/17/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
Dodávka 20 ks tramvají.
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungLieferauftrag
Kauf
NUTS-Code CZ064 Jihomoravský kraj
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 20 ks tramvají v jednacím řízení bez uveřejnění vyhlašovaném sektorovým zadavatelem na základě uzavřené rámcové smlouvy dle § 23 odst. 8 písm. b) zákona č. 137/2006. Rámcová smlouva byla uzavřena na základě otevřeného zadávacího řízení „Dodávka až 100 ks zcela nových nízkopodlažních tramvají, a to až 40 ks krátkých tramvají jednosměrných a až 60 ks dlouhých tramvají jednosměrných, a na poskytnutí jejich záručního servisu”, ev. č. zakázky 50015703.
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)34620000 Schienenfahrzeuge
II.1.6)Angaben zum Beschaffungsübereinkommen (GPA)Auftrag fällt unter das Beschaffungsübereinkommen (GPA): ja
II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 1 167 437 760 CZK
ohne MwSt