Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 200505-2021
Submission deadline has been amended by:  261326-2021
Tschechien-Liberec: Computeranlagen und Zubehör
2021/S 079-200505
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém - dodávky IT vybavení
Referenznummer der Bekanntmachung: ZZVZ/0028/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS budou za zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky těchto komodit včetně jejich příslušenství, instalace a montáže.
Dle požadavků se bude jednat o nové zboží.
Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídek podle § 141 zákona. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla či místa určená dotčenými pověřujícími zadavateli.
Zadavatel předpokládá, že bude zadávat veřejné zakázky v DNS podle aktuálních potřeb, tj. v předem neurčených a nepravidelných intervalech.
DNS není rozdělen do kategorií ve smyslu § 138 odst. 1 ZZVZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 60 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: