Lieferungen - 200638-2018
die Tschechische Republik-Plzeň: Straßenbahnpersonenwagen
2018/S 089-200638
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka obousměrných velkokapacitních tramvají
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34622100 Straßenbahnpersonenwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka až 22 ks obousměrných velkokapacitních tramvají splňující ke dni dodání tramvají veškeré podmínky pro provoz, včetně provozu v městské hromadné dopravě osob, stanovené obecně závaznými právními předpisy platnými na území České republiky, které jsou současně způsobilé bez jakýchkoliv technických či jiných úprav k provozu v síti Zadavatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 100 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka až 22 ks obousměrných velkokapacitních tramvají splňující ke dni dodání tramvají veškeré podmínky pro provoz, včetně provozu v městské hromadné dopravě osob, stanovené obecně závaznými právními předpisy platnými na území České republiky, které jsou současně způsobilé bez jakýchkoliv technických či jiných úprav k provozu v síti Zadavatele. V podrobnostech viz zadávací dokumentace.