II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-15)
Reference number: 701802145
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement:
Bloki rozdzielaczy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory zwrotne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Bloki zaworowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory odcinające wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory ograniczające wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory przelewowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory szczątkowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przełącznik obiegu wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Filtry wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Title:
Zawory redukcyjno przelewowe
Lot No: 14
Zawory redukcyjno przelewowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wskaźniki manometryczne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory iglicowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.