II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materijal i sredstva za čišćenje, pranje i potrošni materijal za jednokratnu uporabu
Referenznummer der Bekanntmachung: 1.1.1.1. C - 2021/E-VV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39830000 Reinigungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Materijal i sredstva za čišćenje, pranje i potrošni materijal za jednokratnu
uporabu
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
GRUPA 1 - TROŠKOVNIK RAZNE KRPE
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39830000 Reinigungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: Rok isporuke / Gewichtung: 10
Kostenkriterium - Name: cijena ponude / Gewichtung: 90
GRUPA 2 - TROŠKOVNIK detergent za instrumente
Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: rok isporuke / Gewichtung: 10
GRUPA 3 - TROSKOVNIK SREDSTVA ZA RAZLICITE POVRSINE
Los-Nr.: 3
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
SREDSTVA ZA RAZLICITE POVRSINE
GRUPA 4 - TROŠKOVNIK RAZNE ČETKE, METLE, partviši
Los-Nr.: 4
RAZNE ČETKE, METLE, partviši
GRUPA 5 - TROŠKOVNIK TOALETNI I UBRUSNI PAPIR
Los-Nr.: 5
GRUPA 6 - TROŠKOVNIK VREĆE ZA SMEĆE
Los-Nr.: 6
GRUPA 7 - TROŠKOVNIK RAZNI MOPOVI I OSTALI MAETRIJAL
Los-Nr.: 7
RAZNI MOPOVI I OSTALI MAETRIJAL
GRUPA 8 - TROŠKOVNIK RUKAVICE ZAŠTITNE
Los-Nr.: 8
GRUPA 9 - TROŠKOVNIK ZA FILCEVE ZA STROJ ZA ČIŠĆENJE PODOVA
Los-Nr.: 9
FILCEVI ZA STROJ ZA ČIŠĆENJE PODOVA
GRUPA 10 - TROŠKOVNIK ZA SREDSTVA ZA PRAONICU RUBLJA
Los-Nr.: 10
SREDSTVA ZA PRAONICU RUBLJA
GRUPA 11 - TROŠKOVNIK ZA SREDSTVA ZA KUHINJU
Los-Nr.: 11
GRUPA 12 - TROŠKOVNIK ZA OSTALA SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE
Los-Nr.: 12
OSTALA SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE
GRUPA 13 - TROŠKOVNIK ZA SREDSTVA ZA PRANJE RUKU xls
Los-Nr.: 13
GRUPA 14 - TROŠKOVNIK ZA SREDSTVA ZA pranje poda xls
Los-Nr.: 14