Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 201004-2021
Česko-Praha: Tonery pro laserové tiskárny/faxové přístroje
2021/S 079-201004
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
MS Praha – tonery do tiskáren 2020–2022
Spisové číslo: Spr 129/2020
II.1.2)Hlavní kód CPV
30125110 Tonery pro laserové tiskárny/faxové přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Dodávky tonerů do tiskáren nebo multifunkčních zařízení, doprava do místa plnění a odvoz prázdných tonerů včetně jejich ekologické likvidace. Zadavatel požaduje pouze originální zboží, které musí splňovat normy platné pro provoz konkrétních typů tiskáren nebo multifunkčních zařízení v České republice.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: