Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 201214-2021
Lituanie-Vilnius: Paliers de roulement
2021/S 079-201214
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
17459 guolių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal
44440000 Paliers de roulement
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 3 (tris) pirkimo objekto dalis (toliau – p. o. d.):
— I p. o. d. – cilindriniai ritininiai guoliai,
— II p. o. d. – vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai šarnyriniai, adatiniai atraminiai, cilindriniai, guoliai,
— III p. o. d. – vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai, kūginiai, cilindriniai ritininiai guoliai.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Cilindriniai ritininiai guoliai
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Sutarties maksimali kaina yra 48 528,68 EUR be PVM.
Vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai šarnyriniai, adatiniai atraminiai, cilindriniai, guoliai
Lot nº: 2
Sutarties maksimali kaina yra 100 474,40 EUR be PVM.
Vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai, kūginiai, cilindriniai ritininiai guoliai
Lot nº: 3
Sutarties maksimali kaina yra 59 487,71 EUR be PVM.