Építési beruházás - 20148-2018
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2018/S 011-020148
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés az Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 6. (ÉMO 6) című, KEHOP-2.2.2-15-2015-00042 azonosítószámú projekt keretében
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés az Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 6. (ÉMO 6) című, KEHOP-2.2.2-15-2015-00042 azonosítószámú projekt keretében, Prügy Községi Önkormányzat, Taktakenéz Községi Önkormányzat, Edelény Város Önkormányzata, Bogács Község Önkormányzata, Becske Község Önkormányzata, Bercel Község Önkormányzata, Galgaguta Község Önkormányzata, Legénd Község Önkormányzata, Nógrádkövesd Község Önkormányzata, Nógrádsáp Község Önkormányzata és Szécsénke Község Önkormányzata településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Prügy és Taktakenéz települések.
Tárgya: Szennyvízhálózat építése Prügy és Taktakenéz településeken, valamint tisztítómű építése Prügy településen.
Szennyvíztisztító telep fejlesztése.
Tervezett biológiai kapa.: 3763 LE, hidraulikai kap.: 308 m3/nap.
Gravitációs gerinccsatorna építése D200 19 903 fm;
Nyomóvezeték D90 1545,5 m; D63 1199 m; D110 4324 m; D160 1095 m.
Átemelők 5 db, Házi bekötések: 1210 db.
Edelény település.
Tárgya: Edelény város szennyvíztisztító telepének korszerűsítése és kapcsolódó fejlesztések.
Tervezett biológiai kapa.: 9 960 LE, hidraulikai kap.: 1 242 m3/nap.
Hálózati rekonstrukció.
Bogács település.
Tárgya: Bogács központú agglomeráció szennyvíztisztításnak fejlesztése, korszerűsítése.
Tervezett biológiai kapa.: 5 696 LE, hidraulikai kap.: 500 m3/nap.
Becske, Bercel, Galgaguta, Legénd, Nógrádkövesd, Nógrádsáp és Szécsénke településen kiépítendő létesítmények mennyiségei:
Tárgya: A Galgaguta központú agglomeráción új szennyvíztisztító telep létesítése.
Tervezett biológiai kapa.: 6 628 LE, hidraulikai kap.: 750 m3/nap.
A beszerzés tárgyát és a nyertes ajánlattevő által elvégzendő tervezési és kivitelezési munkákat és a kapcsolódó feladatokat részletesen a műszaki dokumentáció (III.-V. kötetek) tartalmazza.