Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i transport odpadów
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, powstających w nieruchomościach zamieszkałych oraz w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych z terenu gminy Drawsko Pomorskie, odbiorze odpadów z punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie gminy Drawsko Pomorskie, odbiorze od 1 stycznia 2023 r. odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na których znajdują się domki letniskowe, albo innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz transporcie ww. odpadów do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami w Słajsinie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa krajowego oraz aktami prawa miejscowego
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90511300 Müllsammlung
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90511200 Einsammeln von Hausmüll
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90511000 Refuse collection services
90511300 Litter collection services
90512000 Refuse transport services
90511200 Household-refuse collection services
II.2.4)Description of the procurement: