Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi Ubezpieczenia – ubezpieczenie komunikacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Suwałkach Sp. z o.o.
II.1.2)Główny kod CPV66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie komunikacyjne ubezpieczenie floty pojazdów PGK w Suwałkach: na która składają się m.in.: autobusy miejskie szt. 37, pojazdy specjalistyczne, ciągniki, łącznie 75 pojazdów o łącznej wartości AC 24 576 930 PLN.
2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pojazdów posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów – zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 2214).
3. Autocasco – AC.
4. Ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego pojazdów WD.
5. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów – NW.
Szczegółowy przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 1a, 1b do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie komunikacyjne ubezpieczenie floty pojazdów PGK W Suwałkach.
2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów – zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 2214).
3. Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia (autocasco) – AC.
4. Ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego pojazdów (WD).
Szczegółowy opis zamówienia załączniku 1a, 1b do SIWZ.