II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi w zakresie utrzymania rzek i cieków na terenie działania Zarządu Zlewni w Jaśle – Etap I
Referenznummer der Bekanntmachung: RZ.ROZ.2810.9.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są „Usługi w zakresie utrzymania rzek i cieków na terenie działania Zarządu Zlewni w Jaśle – Etap I” w podziale na 21 części.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ- Dokumentacja techniczna.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 5
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Utrzymanie cieków naturalnych – potok Olszynka – konserwacja w km 6+312-7+354, 9+406-11+406 w m. Siepietnica, Święcany
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ- Dokumentacja techniczna.
Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Młynówka w km 0+238-3+232, 5+711-6+213
Los-Nr.: 2
Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Krygowianka
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Kunowski w km 0+113-1+027
Los-Nr.: 5
Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Wójtowianka
Los-Nr.: 6
Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp na pot. Jasionka w km 0+000-4+760, Ulga w km 0+000-0+400 i Od Rozdziela w km 0+000-1+386 w m. Lipinki
Los-Nr.: 7
Roboty utrzymaniowe na potok Boberka w km 0+000 - 8+480
Los-Nr.: 8
Roboty utrzymaniowe na potoku Chlebianka w km 0+000 - 20 +300
Los-Nr.: 9
Utrzymanie cieków naturalnych potok Czarny
Los-Nr.: 10
Utrzymanie cieków naturalnych - potok Warzycki w km 0+000-6+000
Los-Nr.: 11
Roboty utrzymaniowe na potoku Tyśmionki (wg MPHP Glinczany Potok) w km 0+000 - 6+000
Los-Nr.: 12
Utrzymanie rzeki Stary Breń w km 0+000 – 26+768
Los-Nr.: 13
Utrzymanie potoku Brnik w km 0+000 -12+591
Los-Nr.: 14
Utrzymanie potoku Łukawiec w km 0+000 –13+315
Los-Nr.: 15
Utrzymanie potoku Kawęczyńsko-Wampierzowskiego w km 0+000 - 6+357
Los-Nr.: 16
Utrzymanie potoku Kiełkowskiego 0+000 -5+086
Los-Nr.: 17
Utrzymanie potoku Rzochowski Główny w km 0+000- 4+343
Los-Nr.: 18
Utrzymanie potoku Kanał Grądzki w km 0+000 - 4+840
Los-Nr.: 19
Utrzymanie potoku Blizna 0+000 -7+787
Los-Nr.: 20
Utrzymanie potoku Lignoza w km 0+000 -4+051
Los-Nr.: 21