Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Afvaltransport- en verwerking
Reference number: 2021/FIT/EU/038
II.1.2)Main CPV code90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
Hogeschool Rotterdam is op zoek naar een partner voor het hogeschool breed verwerken van diverse afvalstromen en het leveren van afvalscheidingsbakken voor de diverse locaties.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De maximale geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €210.000,00 (inclusief BTW).