Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Referenznummer der Bekanntmachung: KQMR/092022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90919300 Reinigung von Schulen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht omvat in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende:
- Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden op basis van handelingsgerichte schoonmaak -> werkzaamheden met een minimale frequentie van 1x per week;
- Periodiek (vloer)onderhoud werkzaamheden die minder dan 1x per week dienen te worden uitgevoerd (inclusief periodiek vloeronderhoud);
- Glasbewassing van gevel- en separatieglas;
- Regiewerkzaamheden werkzaamheden die geen vaste frequentie hebben maar op afroep worden uitgevoerd.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911300 Fensterreinigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De schoonmaak van 16 schoollocaties van in totaal circa 15.000 M2.