Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 202467-2022
Submission deadline has been amended by:  271795-2022
Belgien-Brüssel: Architekturentwurf
2022/S 075-202467
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor studieopdrachten van PPS-projecten i.h.k.v. infrastructuurwerken van het beleidsdomein DMOW
Referenznummer der Bekanntmachung: ATO-ATO_2022_01-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71220000 Architekturentwurf
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht heeft betrekking op dienstverlening voor de realisatie van verkeersinfrastructuur
middels (hoofdzakelijk) publiek-private samenwerking (DBFM-contracten). De private partner staat
hierbij in voor de realisatie en het ter beschikking stellen van de infrastructuur gedurende 30 jaar.
De opdracht omvat onder meer de dienstverlening voor (i) een programma voor het vervangen van
een 40-tal bruggen door nieuwe kunstwerken, en (ii) een project voor de herinrichting van de knoop
Mechelen – Noord.
Het eerste project gaat over de vernieuwing van een 40-tal bruggen met een geraamde bouwkost
van 300 miljoen Euro. De bruggen zijn in slechte toestand en prioritair aan vervanging toe. Ze liggen
verspreid over Vlaanderen en over twee beheerders : AWV en DVW. Het doel is om de kunstwerken
tegen 2030 te vervangen middels één of twee DBFM-projecten.
Het tweede project betreft de optimalisatie van de knoop Mechelen-Noord met een geraamde
bouwkost van 300 miljoen Euro. De capaciteit van de knoop Mechelen-Noord moet verhoogd
worden om de afwikkelingskwaliteit van de E19 met haar op- en afritten, de N16, de R6 en het
bedrijventerrein Mechelen-Noord te bewerkstelligen. Een bijkomende westelijke dragende
verkeersstructuur tussen de knopen Mechelen-Noord en Mechelen–Zuid moet de westelijke Vesten
ontlasten en stedelijke ontwikkelingen in de westrand van Mechelen dragen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
71243000 Planentwürfe (Systeme und Integration)
71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
71311210 Beratung im Bereich Straßenbau
71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen
71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
71351500 Bodenuntersuchungen
71355000 Vermessungsarbeiten
71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
73110000 Forschungsdienste
75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign
79311000 Umfragen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Deze raamovereenkomst heeft een duur van 3 jaar.
De duur van de raamovereenkomst wordt stilzwijgend verlengd met een termijn van 1 jaar. De
volledige looptijd (incl. verlengingen) is beperkt tot 9 jaar.
De aanbestedende overheid heeft het recht de opdracht niet te verlengen zonder enige vorm van
schadevergoeding. De niet verlenging wordt aan de opdrachtnemer meegedeeld tenminste 2 maanden voor het verstrijken van de looptijd
II.1.4)Korte beschrijving:
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
71243000 Ontwerpplannen (systemen en integratie)
71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
71244000 Kostenberekening en -bewaking
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
71320000 Technische ontwerpdiensten
71311210 Adviezen inzake wegenbouw
71311300 Adviezen inzake infrastructuur
71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden
71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken
71322500 Technische ontwerpen van verkeersinstallaties
71351500 Bodemonderzoeksdiensten
71355000 Landmeetkundige diensten
71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
73110000 Uitvoeren van onderzoek
75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
79930000 Gespecialiseerd ontwerpen
79311000 Uitvoeren van studies
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: