Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
2016. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján.
Hivatkozási szám: MKB6/2016
II.1.2)Fő CPV-kód90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
II.1.4)Rövid meghatározás:
5 600 000 kg (+ 25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható képmegjelenítő berendezések (2 000 000 kg (+ 25 %) információs (IT) és távközlési berendezésekhez, valamint 3 600 000 kg (+ 25 %) szórakoztató elektronikai cikkekhez tartozó képmegjelenítő berendezések) (EWC 200135*, EWC 160213*, EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása valamint kampányokban való közreműködés.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható képmegjelenítő berendezések
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1 600 000 kg (+ 25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható képmegjelenítő berendezések (571 430 kg (+ 25 %) információs (IT) és távközlési berendezésekhez, valamint 1 028 570 kg (+ 25 %) szórakoztató elektronikai cikkekhez tartozó képmegjelenítő berendezések) (EWC 200135*, EWC 160213*, EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása. valamint kampányokban való közreműködés.
Rész száma: 2
Rész száma: 3
Rész száma: 4
800 000 kg (+ 25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható képmegjelenítő berendezések (285 710 kg (+ 25 %) információs (IT) és távközlési berendezésekhez, valamint 514 290 kg (+ 25 %) szórakoztató elektronikai cikkekhez tartozó képmegjelenítő berendezések) (EWC 200135*, EWC 160213*, EWC 200136, EWC 160214) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása valamint kampányokban való közreműködés.