Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tervezési feladatok ellátása Csepelen
Hivatkozási szám: EKR000281232019
II.1.2)Fő CPV-kód71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás alapján út, csapadékvíz elvezetés, csatorna és egyéb tervezési feladatok ellátása Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata részére - 9. írásbeli konzultáció
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A tervező feladata a lentiekben részletezett kiviteli tervek elkészítése, valamint az ezekhez szükséges hozzájárulások beszerzése.
Táncsics Mihály utca (Ady Endre út - Szent István út) felújításának tervezése, 1560fm
Részletesen a műszaki leírásban és szerződéstervezetben.