Hay un error que afecta a la manera en que se muestran las URL en los anuncios de formularios electrónicos. Estamos trabajando para solucionar el problema. Mientras tanto, les sugerimos que eliminen la coma (o cualquier otro carácter especial) que aparezca al final de la URL. Les rogamos disculpen las molestias.
Suministros - 203407-2019
Polonia-Cracovia: Reactivos de laboratorio
2019/S 085-203407
Anuncio de licitación
Suministros
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz dzierżawa zintegrowanych systemów analitycznych lub modułu biochemicznego i immunochemicznego wraz z kompleksowym systemem informatycznym
Número de referencia: NSSU.DFP.271.27.2019.ADB
II.1.2)Código CPV principal
33696500 Reactivos de laboratorio
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz dzierżawa zintegrowanych systemów analitycznych wraz z kompleksowym systemem informatycznym umożliwiającym obsługę procesu i wymianę danych z systemem LIS każdy spięty w linię dla Zakładu Diagnostyki SU w dwóch lokalizacjach (cz. 1), a także dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz dzierżawa modułu biochemicznego i immunochemicznego wraz z kompleksowym systemem informatycznym umożliwiającym obsługę procesu oraz wymianę danych z systemem dla Zakładu Diagnostyki SU w jednej lokalizacji (cz. 2 i 3).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a, 1b i 1c do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Zamawiający opublikował na swojej stronie internetowej „Ogłoszenie o dialogu technicznym”. Ogłoszenie było ogólnodostępne.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 10 811 727.33 PLN
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz dzierżawa zintegrowanych systemów analitycznych wraz z kompleksowym systemem informatycznym
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
38434500 Analizadores bioquímicos
38434580 Analizadores de inmunoensayo
33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
42931100 Centrifugadoras de laboratorio y accesorios
39711110 Combinaciones de refrigerador y congelador-conservador
72260000 Servicios relacionados con el software
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
71356300 Servicios de apoyo técnico
72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
II.2.4)Descripción del contrato:
Dzierżawa dwóch zintegrowanych systemów analitycznych wraz z kompleksowym systemem informatycznym umożliwiającym obsługę procesu oraz wymianę danych z systemem LIS, składających się z:
1/ modułu preanalitycznego (sorter - 1 szt., wirówki wolnostojące - 3 szt.), modułu biochemicznego - 1 szt., modułu immunochemicznego - 1 szt. i lodówko-zamrażalka do przechowywania próbek krwi - 1 szt.
2/ modułu preanalitycznego (sorter - 2 szt., wirówki wolnostojące - 3 szt. wirówki w linii - 2 szt.) i modułu biochemicznego - 2 szt., modułu immunochemicznego - 2 lub 3 szt. i modułu postanalitycznego - 1 szt.
Do wykonania poniższych oznaczeń (kontroli+kalibracji+wyników) na 36 m-cy:
1 Albumina - 100 000 oznaczeń
2 Aminotransferaza alaninowa / GPT - 330 000 oznaczeń
3 Aminotransferaza asparaginianowa AST/GOT - 225 000 oznaczeń
4 Amoniak / NH3 - 10 000 oznaczeń
5 Białko C-Reaktywne / CRP - 300 000 oznaczeń
6 hs CRP - 1 000 oznaczeń
7 Białko całkowite / TP - 120 000 oznaczeń
8 Bilirubina bezpośrednia - 16 000 oznaczeń
9 Bilirubina całkowita - 200 000 oznaczeń
10 Cholesterol - 150 000 oznaczeń
11 Cholesterol HDL - 100 000 oznaczeń
12 Cholesterol LDL - 10 000 oznaczeń
13 Cholinesteraza /CHE - 50 000 oznaczeń
14 Dehydrogenaza mleczanowa / LDH - 60 000 oznaczeń
15 Fosfataza zasadowa / ALP - 100 000 oznaczeń
16 Fosforany nieorganiczne / PHOS - 75 000 oznaczeń
17 Glukoza - 300 000 oznaczeń
18 Kinaza kreatynowa / CK - 35 000 oznaczeń
19 Kreatynina Jaffe - 450 000 oznaczeń
20 Kreatynina metodą enzymatyczną - 45 000 oznaczeń
21 Kwas moczowy / UA - 110 000 oznaczeń
22 Magnez / Mg - 100 000 oznaczeń
23 Mleczany / LACT / Kwas mlekowy - 5 000 oznaczeń
24 Mocznik / UREA - 300 000 oznaczeń
25 Chlorki / Cl - 19 000 oznaczeń
26 Potas / K - 560 000 oznaczeń
27 Sód / Na - 400 000 oznaczeń
28 Triglicerydy / TRIG - 120 000 oznaczeń
29 UIBC - 15 000 oznaczeń
30 Wapń / Ca - 180 000 oznaczeń
31 alfa-Amylaza / AMYL - 30 000 oznaczeń
32 Żelazo - 60 000 oznaczeń
33 Anti-TPO - 20 000 oznaczeń
34 Anti-Tg - 20 000 oznaczeń
35 C Peptyd - 3 000 oznaczeń
36 CA 125 - 20 000 oznaczeń
37 CA 15-3 - 5 500 oznaczeń
38 CA 19-9 - 20 000 oznaczeń
39 CEA - 26 000 oznaczeń
40 DHEA-S - 10 000 oznaczeń
41 Estradiol - 10 000 oznaczeń
42 FSH - 12 000 oznaczeń
43 Ferrytyna - 40 000 oznaczeń
44 Free PSA - 3 600 oznaczeń
45 Insulina - 36 000 oznaczeń
46 Kortyzol - 28 000 oznaczeń
47 Kwas Foliowy - 10 000 oznaczeń
48 LH - 12 000 oznaczeń
49 PSA - 20 000 oznaczeń
50 Progesteron - 2 400 oznaczeń
51 Prolaktyna - 36 000 oznaczeń
52 SHBG - 9 000 oznaczeń
53 TSH - 160 000 oznaczeń
54 Witamina B12 - 19 000 oznaczeń
55 Witamina D Total - 45 000 oznaczeń
56 anti-CCP - 2 600 oznaczeń
57 fT3 - 50 000 oznaczeń
58 fT4 - 60 000 oznaczeń
59 G-GT - 120 000 oznaczeń
60 Testosteron - 12 000 oznaczeń
61 Homocysteina - 1 500 oznaczeń
62 Białko w moczu - 30 000 oznaczeń
63 Białko w PMR - 4 500 oznaczeń
64 Glukoza w moczu (ilościowo) - 4 500 oznaczeń
65 Glukoza w PMR - 4 500 oznaczeń
66 Lipaza - 21 000 oznaczeń
67 Prokalcytonina - 30 000 oznaczeń
Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz dzierżawa modułu biochemicznego i immunochemicznego wraz z kompleksowym systemem informatycznym
Lote nº: 2
Dzierżawa modułu biochemicznego - 1 szt. wraz z kompleksowym systemem informatycznym umożliwiającym obsługę procesu oraz wymianę danych z systemem LIS i modułu immunochemicznego - 1 szt. wraz z kompleksowym systemem informatycznym umożliwiającym obsługę procesu oraz wymianę danych z systemem LIS wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych dla Zakładu Diagnostyki SU w jednej lokalizacji do wykonania poniższych oznaczeń (kontroli+kalibracji+wyników) na 36 m-cy:
1 Fosfataza kwaśna/ sterczowa ACP - 600 oznaczeń
2 Anti-Mullerian Hormone - 2 000 oznaczeń
3 beta HCG - 10 000 oznaczeń
4 PAPP-A - 3 600 oznaczeń
5 S-100 - 600 oznaczeń
6 Tyreoglobulina / TG - 12 000 oznaczeń
7 free beta-HCG - 3 900 oznaczeń
8 CA 72-4 - 300 oznaczeń
9 NSE - 300 oznaczeń
10 Beta-CrossLaps (CTx) - 300 oznaczeń
11 Osteokalcyna - 300 oznaczeń
12 PlGF - 300 oznaczeń
13 sFLT-1 - 300 oznaczeń
14 Interleukina 6 - 300 oznaczeń
15 Białko Tau - 360 oznaczeń
16 Beta amyloid 1-42 - 360 oznaczeń
17 Kalprotektyna - 2 000 oznaczeń
Lote nº: 3
1 CK-MB aktywność - 14 000 oznaczeń
2 HE4 - 3 000 oznaczeń
3 Kwasy żółciowe TBA - 1 000 oznaczeń
4 Cyfra 21-1 - 300 oznaczeń
5 NGAL - oznaczeń 1 000