Contract award notice – utilities
Directive 2004/17/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract
Dostawa części zamiennych do przenośnika zgrzebłowego PATENTUS dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.Oddział KWK Sośnica – nr grupy 292-10-07
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceSupplies
Purchase
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Oddział Polskiej Grupy Górniczej S.A. KWK Sośnica
NUTS code PL22A Katowicki
II.1.4)Short description of the contract or purchase(s):
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.), oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośnika zgrzebłowego PATENTUS dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.Oddział KWK Sośnica.
II.1.5)Common procurement vocabulary (CPV)42419800 Parts of conveyors
II.1.6)Information about Government Procurement Agreement (GPA)The contract is covered by the Government Procurement Agreement (GPA): no
II.2)Total final value of contract(s)
II.2.1)Total final value of contract(s)Value: 4 811 593,50 PLN
Excluding VAT