Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gemeente Veendam - Accountantsdiensten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Door middel van een Europees openbare aanbesteding willen de gemeenten Pekela en Veendam een partner contracteren die in staat is om accountantsdiensten te leveren conform de gestelde eisen.