Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava znanstvene opreme - komplet 5, ponovljeni otvoreni postupak javne nabave velike vrijednosti, Grupa 2, 3, 4, 5, 9, 12 i 20
Referentni broj: 011V-PMF/20
II.1.2)Glavna CPV oznaka38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je: Nabava znanstvene opreme: Komplet 5.
Ovaj ponovljeni postupak nabave se provodi samo za grupe predmeta nabave kako slijedi:
Grupa 2. Izolacijski transformator
Grupa 3. Preklopnik
Grupa 4. Pretpojačalo
Grupa 5. Diferencijalno pojačalo
Grupa 9. Optička sonda s visokim naponom
Grupa 12. Fazno osjetljivi detektori (4 komada)
Grupa 20. Sigurnosno neprekidno napajanje za mjerni sustav
Ponuditelj može dostaviti ponudu za jednu grupu, više grupa predmeta nabave ili za sve grupe predmeta nabave. Za svaku grupu predmeta nabave podnosi se zasebna ponuda sukladno točki 6.1. Dokumentacije o nabavi. Naručitelj ne ograničava broj grupa za koje se može odabrati isti ponuditelj.
Za svaku grupu predmeta nabave Ponuditelj može dostaviti samo jednu ponudu u svojstvu Ponuditelja ili člana Zajednice ponuditelja.
Svi uvjeti propisani Dokumentacijom o nabavi, prijedlogom ugovora o nabavi koji čini njen Prilog I. i ostalim pripadajućim prilozima.