II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego nipięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Reference number: 701701162
II.1.2)Main CPV code31230000 Parts of electricity distribution or control apparatus
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31230000 Parts of electricity distribution or control apparatus
II.2.4)Description of the procurement:
Zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 4
Zadanie nr 5 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 5
Zadanie nr 6 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 6
Zadanie nr 7 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 7
Zadanie nr 8 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 8
Zadanie nr 9 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 9
Zadanie nr 10 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 10
Zadanie nr 11 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 11
Zadanie nr 12 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 12
Zadanie nr 13 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 13
Zadanie nr 14 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 14
Zadanie nr 15 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 15
Zadanie nr 16 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 16
Zadanie nr 17 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 17
Zadanie nr 18 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 18
Zadanie nr 19 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 19
Zadanie nr 20 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 20
Zadanie nr 21 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 21
Zadanie nr 22 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 22
Zadanie nr 23 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 23
Zadanie nr 24 - części zamienne do aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczajacej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 24