Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 332-1.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101435
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38431100 Gasspürgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa kleju poliuretanowego do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1, 4-9 i 21 (poz. nr: 3, 4, 7, 18)
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38431100 Gasspürgeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 332-1, w sztukach
Los-Nr.: 10-20 i 21 (poz. nr: 1, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21)
Los-Nr.: 2, 3 i 21 (poz. nr: 2, 6, 8, 16, 17, 19)