Luksemburg-Luxembourg: Pakkumiskutse nr Chafea/2017/Health/01, mis käsitleb ELi mõõdet alkoholist põhjustatud kahjude ennetamisel, standardiseeritud Euroopa alkoholiuuringu (Standardised European Alcohol Survey (SEAS)) järeluuringu läbiviimisel ja liikmesriikide toetamisel
2019/S 011-020549
Hankelepingu sõlmimise teade
Direktiiv 2004/18/EÜ
I osa: Hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankelepingule antud nimetus
Pakkumiskutse nr Chafea/2017/Health/01, mis käsitleb ELi mõõdet alkoholist põhjustatud kahjude ennetamisel, standardiseeritud Euroopa alkoholiuuringu (Standardised European Alcohol Survey (SEAS)) järeluuringu läbiviimisel ja liikmesriikide toetamisel
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtTeenused
NUTS kood
II.1.4)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
ELis alkoholist põhjustatud kahjude vähendamiseks peab CHAFEA saama regulaarseid teenuseid, et toetada ELi liikmesriikide tegevusi selles valdkonnas. Kõnealune teenus kutsub üles viima 2018./2019. aastal läbi standardiseeritud Euroopa alkoholiuuringu järeluuringut, et toetada liikmesriikide suutlikkuse suurendamist alkoholipoliitika valdkonnas, ning valmistama ette alkoholi liigtarvitamisse lühisekkumiste (Alcohol Brief Interventions (ABI)) katselist rakendamist.
II.1.5)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)73110000 Uurimistööteenused
II.1.6)Teave Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepingu (GPA) kohtaHankeleping on hõlmatud Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepinguga (GPA): ei
II.2)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumus
II.2.1)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumusMaksumus: 999 397,00 EUR
Käibemaksuta
IV osa: Hankemenetlus
Skelbimas apie sutarties sudarymą
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Konkursas Nr. Chafea/2017/Health/01 dėl ES užmojo užkirsti kelią alkoholio daromai žalai, plėtoti Standartizuotą Europos alkoholio tyrimą (SEAS) ir remti valstybes nares
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Siekiant sumažinti alkoholio daromą žalą ES, CHAFEA siekia įsigyti reguliariai teikiamas paslaugas, kad remtų ES valstybių narių veiksmus šioje srityje. Šiomis paslaugomis raginama 2018–2019 m. plėtoti Standartizuotą Europos alkoholio tyrimą, remti valstybių narių gebėjimų stiprinimą alkoholio politikos formavimo srityje ir parengti bandomąjį skubių intervencijų dėl alkoholio vartojimo (ABI) vykdymą.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)73110000 Mokslinių tyrimų paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: ne
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėVertė: 999 397,00 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra
Luxemburg-Luxemburg: Anbudsinfordran nr Chafea/2017/Health/01 avseende EU-dimensionen rörande förebyggande av alkoholrelaterade skador, att följa upp den standardiserade europeiska alkohol-bevakningen och att bistå medlemsstater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Direktiv 2004/18/EG
II.1)Beskrivning
II.1.1)Benämning på upphandlingen
Anbudsinfordran nr Chafea/2017/Health/01 avseende EU-dimensionen rörande förebyggande av alkoholrelaterade skador, att följa upp den standardiserade europeiska alkohol-bevakningen och att bistå medlemsstater
II.1.2)Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförandeTjänster
NUTS-kod
II.1.4)Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
För att minska alkoholrelaterade skador i EU behöver Chafea erhålla regelbundna tjänster för att bistå EU:s medlemsstater i åtgärder inom detta område. Denna anbudsinfordran rör tjänster för uppföljning av den standardiserade europeiska alkoholundersökningen 2018/2019 för att bistå medlemsstaternas kapacitetsuppbyggnad inom området för alkoholpolitik och att förbereda en pilotimplementering för korta alkoholinterventioner (ABI - Alcohol Brief Interventions).
II.1.5)Gemensam terminologi vid offentlig upphandlng (CPV-referensnummer) II.1.6)Information om avtalet om offentlig upphandlingUpphandlingen omfattas av avtalet om offentlig upphandling: nej
II.2)Det slutliga totala värdet av kontraktet/kontrakten
II.2.1)Det slutliga totala värdet av kontraktet/kontraktenVärde: 999 397,00 EUR
Exkl. moms