Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Biztonsági felülvizsgálatok
Numéro de référence: EKR000991892020
II.1.2)Code CPV principal71631400 Services de contrôle technique d'ouvrages de génie civil
II.1.4)Description succincte:
1. rész: Nettó 34 500 000,- HUF keretösszeg erejéig emelőgépek időszakos felülvizsgálatának elvégzése (tervezett mennyiség: 1307 db vizsgálat - a szerződés teljesítése során az éppen aktuális géppark összetétele határozza meg a tényleges vizsgálatok számát).
2. rész Nettó 34 500 000,- HUF keretösszeg erejéig emelőgépek időszakos felülvizsgálatának elvégzése (tervezett mennyiség: 1308 db vizsgálat - a szerződés teljesítése során az éppen aktuális géppark összetétele határozza meg a tényleges vizsgálatok számát)
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Kelet-Magyarországi felülvizsgálatok
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71631400 Services de contrôle technique d'ouvrages de génie civil
II.2.4)Description des prestations:
Nettó 34 500 000,- HUF keretösszeg erejéig emelőgépek időszakos felülvizsgálatának elvégzése (tervezett mennyiség: 1307 db vizsgálat - a szerződés teljesítése során az éppen aktuális géppark összetétele határozza meg a tényleges vizsgálatok számát).
Nyugat-Magyarországi felülvizsgálatok
Lot nº: 2
Nettó 34 500 000,- HUF keretösszeg erejéig emelőgépek időszakos felülvizsgálatának elvégzése (tervezett mennyiség: 1308 db vizsgálat - a szerződés teljesítése során az éppen aktuális géppark összetétele határozza meg a tényleges vizsgálatok számát).