II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
NSK-web-,appfejlesztés+kapcs. komm feladatok
Hivatkozási szám: EKR001152692020
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
NSK-web-,appfejlesztés+kapcs. komm feladatok (29)
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Weboldal- és applikációfejlesztés, valamint kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Sportközpontok részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározottak szerint.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 145 000 000,- Ft, azaz nettó száznegyvenötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a Keretösszeg 30 %-a, azaz 43 500 000,- Ft + Áfa, azaz negyvenhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó tekintendő opciónak.