Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Koordinazzjoni ta' servejs fuq prezzijiet ta' oġġetti tal-konsum dwar il-parità fil-kapaċità għall-infiq.
Numru ta' referenza: ESTAT/C/2017/015.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79330000 Servizzi ta' l-istatistika
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan ta' dan il-kuntratt hu l-koordinazzjoni tas-servejs tal-'PPP' (Parità fil-Kapaċità għall-Infiq) dwar prezzijiet ta' oġġetti tal-konsum u l-ksib tal-'PPP' fil-qasam tal-infiq finali għall-konsum tal-familji għal 37 pajjiż li qed jipparteċipaw fil-programm tal-'PPP'.
Il-kuntrattur iħejji, jikkoordina u jirrapporta fuq is-servejs dwar prezzijiet ta' oġġetti tal-konsum li saru fil-pajjiżi parteċipanti u jivvalida l-prezzijiet osservati f'kooperazzjoni mill-qrib magħhom.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 3 200 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
L-għan ta' dan il-kuntratt hu l-koordinazzjoni tas-servejs tal-'PPP' dwar prezzijiet ta' oġġetti tal-konsum u l-ksib tal-'PPP' fil-qasam tal-infiq finali għall-konsum tal-familji għal 37 pajjiż li qed jipparteċipaw fil-programm tal-'PPP'.
— 18 sa 21 missjoni tal-pajjiżi fuq tul ta' żmien ta' jumejn (2) (i.e. il-volum totali hu ta' madwar 74 sa 84),
— 4 laqgħat tal-pajjiżi fuq tul ta' żmien ta' jumejn (2) (i.e. il-volum totali hu ta' madwar 16).