Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 207049-2022
Polen-Radom: Erdgas
2022/S 076-207049
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa dostawa paliwa gazowego-gazu ziemnego wysokometanowego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
Referenznummer der Bekanntmachung: 15/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09123000 Erdgas
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kompleksowa dostawa paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
Zamówienie podzielone jest na 2 Zadania:
1. Zadanie nr 1 – jednostki Policji garnizonu mazowieckiego (dla których funkcję OSD pełni Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o. o)
2. Zadanie nr 2 – PP Teresin (KPP Sochaczew) ( dla którego funkcję OSD pełni SIME Polska Sp. z o. o)
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 – jednostki Policji garnizonu mazowieckiego (dla których funkcję OSD pełni Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o. o)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – podział zużycia na grupy taryfowe zawarty jest w Charakterystyce przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1.1. do SWZ oraz w projekcie umowy - Załącznik nr 2 do SWZ. dostępnych na platformie https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom.
Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Pzp, Wykonawcę:
1.1 Będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub
przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego;
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego;
c) o którym mowa w art. 228 – 230a, art. 250a Kodeksu karnego, a art. 46 - 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010
r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1-4 ustawy z dnia 12 maja
2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów
medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054);
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub
przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania
ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego;
Z uwagi na ograniczoną ilość znaków, pełna informacja w powyższym zakresie zawarta jest w swz
zamieszczonej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_rado
Zadanie nr 2 – PP Teresin (KPP Sochaczew) ( dla którego funkcję OSD pełni SIME Polska Sp. z o. o)
Los-Nr.: 2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – podział zużycia na grupy taryfowe zawarty jest w Charakterystyce przedmiotu zamówienia Załączniku 1.2 do SWZ oraz w projekcie umowy - Załącznik nr 2 do SWZ. dostępnych na platformie https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom.
We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 207049-2022
Poland-Radom: Natural gas
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: 15/22
II.1.2)Main CPV code
09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 2
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Lot No: 2