Lieferungen - 20711-2023
Polen-Lublin: Molkereierzeugnisse
2023/S 010-020711
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 zadań (części) tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, mrożonki, ryby, świeże warzywa i owoce do placówek MZŻ
Referenznummer der Bekanntmachung: MZŻ.253-3/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15500000 Molkereierzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 zadań (części) tj. nabiału, mięsa, artykułów spożywczych, pieczywa, produktów dla niemowląt, jaj kurzych, mrożonek, ryb, świeżych warzyw i owoców do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowym i ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każdą część tj. na 9 części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części. Na każdą część zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa nabiału
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15510000 Milch und Rahm
15530000 Butter
15542000 Frischkäse
15431000 Margarine und ähnliche Zubereitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sukcesywna dostawa szacowanego poniżej asortymentu:
Jogurt naturalny typu greckiego w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii, opakowanie – kubek, masa netto max 400g kg 567
Jogurt naturalny, kubek, masa netto max 500 g, w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii kg 3705
Margaryna o zaw. tłuszczu 60%, bez pochodnych mleka krowiego, wyprodukowana z naturalnych olejów roślinnych , opak max. 450 g. kg 126
Masło Ekstra, zaw. tłuszczu zwierzęcego nie mniej niż 82%, produkt pochodzenia zwierzęcego, nieutwardzany, bez dodatku tłuszczów roślinnych, może zaw. barwnik naturalny-karoten kg 197
Mleko 2% tłuszczu, butelka 1l. l 11062
Mleko 2% tłuszczu, worek 1l. l 11062
Ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w kawałku) kg 32
Ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w plastrach) kg 90
Śmietana 18%, bez zagęstników i konserwantów, kubek opak. masa netto max 500 g kg 615
Twaróg półtłusty o zaw. białka nie mniej niż 16 g/ 100g produktu , maksymalne opakowanie jednostkowe 1 kg kg 1347
Dostawa mięsa
Los-Nr.: 2
15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
15110000 Fleisch
15112000 Geflügel
15113000 Schweinefleisch
15119000 Verschiedenes Fleisch
15111000 Rind- und Kalbfleisch
Sukcesywna dostawa szacowanego poniższego asortymentu:
Filet indyka świeży, b/chrząstek, b/s, klasa A kg 450
Filet z kurczaka świeży pojedynczy, b/s, klasa A kg 132
Ligawa, kl. I kg 68
Mięso królika – comber kg 133
Polędwiczki wp., kl. Extra kg 212
Schab wp. b/k, b/warkocza, środkowy, kl. extra kg 260
Szynka wp.górna zrazowa, b/k, b/tłuszczu, kl. extra kg 542
Udziec cielęcy b/k, kl. I kg 162
Udziec z kurczaka b/k, b/s kl. I kg 288
Dostawa artykułów spożywczych
Los-Nr.: 3
03142100 Naturhonig
15321000 Fruchtsäfte
15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
15411000 Tierische oder pflanzliche Öle
15411110 Olivenöl
15411200 Kochfett
15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
15800000 Diverse Nahrungsmittel
15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
15893100 Lebensmittelmischungen
15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Ananas w plastrach, waga netto max 600 g kg 34
Bazylia op. max 20g kg 2
Biszkopty , bez konserwantów, nie zawierające mleka ani pochodnych mleka, op. max 170g kg 10
Biszkopty bezglutenowe 150g (3x50g) kg 3
Biszkopty op. max 150g kg 8
Brzoskwinie w syropie waga netto max 900g kg 532
Budyń ( bez sztucznych barwników i konserwantów)- różne smaki, na 0,5 l mleka kg 251
Chrupki kukurydziane, opak. max 300g kg 11
Chrzan tarty w słoiku, opak. max 300 g kg 8
Ciecierzyca konserwowa op. max 400g skład: cieciorka, woda, sól kg 405
Ciecierzyca kremowa, op. max 350g kg 2
Cukier kryształ 1 kg kg 457
Cukier puder, opak. max 500g kg 0,5
Cukier wanilinowy, opak min. 20 g kg 17
Cukier z prawdziwą wanilią op. max 30g kg 0,5
Curry op. max 30g kg 2
Cynamon mielony- opak. max. 20g kg 0,45
Czekolada gorzka, min.64% kakao, zawierająca tłuszcz kakaowy bez dodatku innych tłuszczy roślinnych, 100g kg 3
Czerwona fasola w puszcze (z otwieraczem) waga max 500g kg 2
Drożdże piekarnicze, opak max 150g kg 12
Fasola biała konserwowa op. max 400g skład: fasola min. 60%, woda, sól kg 48
Galaretka owocowa (bez sztucznych barwników i konserwantów)- różne smaki, na 0,5 l wody kg 3
Gałka mielona muszkatołowa max 20g kg 0,35
Goździki mielone op. max 50g kg 0,5
Groszek konserwowy op. max 400g skład: groszek zielony, woda, sól kg 76
Groszek ptysiowy, op. max 100 g kg 22
Herbata czarna liściasta opak max 100 g kg 7
Herbata owocowa-20 saszetek, op. max 70 g , różne smaki kg 46
herbata ziołowa - mięta w torebkach kg 4
herbata ziołowa-koperek w torebkach 0,9
Herbatka ziołowa- rumianek pakowane po max 40 torebek kg 3
Herbatniki bezglutenowe opak. max 150 g kg 41
Kakao naturalne niskotłuszczowe o zaw. tłuszczu kakaowego do 10% op. max 100g kg 5
Kasza bul gur op. max 1 kg kg 108
Kasza gryczana ( biała, palona) op. max 1kg kg 151
Kasza jaglana, opak max.500g kg 23
Kasza jęczmienna pęczak op. max 1kg kg 5
Kasza jęczmienna, średnia, opak. max. 500g kg 93
Kasza kukurydziana błyskawiczna, opak max. 500g kg 71
Kasza kuskus op. max 1 kg kg 2
Kasza manna błyskawiczna, opak. max 500g kg 175
Kawa zbożowa op. max 150 g, 35 torebek kg 1
Kisiel (bez sztucznych barwników i konserwantów)- różne smaki, na 0,5 l wody kg 43
Kminek mielony op. max. 30g kg 1
Koncentrat pomidorowy 30% w słoiczku op. max. 300g kg 54
Kukurydza konserwowa op. max 400g skład: kukurydza, woda cukier, sól kg 1
Kwasek cytrynowy max 25g kg 1
Liść laurowy op. max 10g kg 1
Lubczyk op.max. 25g kg 2
Majeranek op. max 10 g kg 3
Makaron 4-jajeczny, domowy, krojony op. max 500 g kg 151
Makaron bezglutenowy op. max 250g kg 6
Makaron bezjajeczny (świderki , fale, pióra) op. max 500g kg 19
Makaron pełnoziarnisty, op. max 500g (kokardki duże, kokardki małe, świdry, pióra) kg 95
Mąka gryczana bez zaw. Glutenu, opak. 1kg kg 42
Mąka jaglana op. max 1 kg kg 1
Mąka kukurydziana bez zaw. glutenu, opak. 1 kg kg 52
Mąka pełnoziarnista: skład mąka pszenna, żytnia, orkiszonowa op. max 1 kg kg 1
Mąka pszenna tortowa, typ 450, opak. 1kg kg 1155
Mąka ryżowa op. max 1 kg kg 1
Miód 100% naturalny z polskich pasiek (wielokwiatowy), słoik max 500 g. kg 182
Mleczko kokosowe naturalne, o zaw. min. 60% ekstraktu z kokosa, bez dodatku cukru, op. max. op. max. 1l. l. 18
Mleko kozie op. max. 1l. l. 2
Napój jaglany bez dodatku cukru, op. max. 1l. l. 920
Napój migdałowy naturalny, bez dodatku cukru, op. max.1l l. 157
Napój owsiany naturalny, bez dodatku cukru, op. max. 1l l. 695
Napój sojowy naturalny, non GMO, bez dodatku cukru, op. max. 1 l l. 4
Ocet spirytusowy 10% op. max 1 l L 12
Olej winogronowy, opak max 500 ml L 106
Oliwa z oliwek, extra virgine, opak max 500 ml L 23
Oregano op. max 20g kg 1
Papryka słodka op. max 20g kg 5
Pestki dyni łuskanej op. max 150g kg 1
Pieprz biały, mielony, op. max 20g kg 1
Pieprz cytrynowy op. max 20g kg 2
Pieprz czarny naturalny, mielony op. max 25g kg 4
Pieprz ziołowy op. max 30g kg 10
dodatkowo asortyment z kosztorysu cenowego
Dostawa pieczywa
Los-Nr.: 4
15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Sukcesywna dostawa
Dostawa produktów dla niemowląt
Los-Nr.: 5
15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
15880000 Besondere Nahrungsmittel
41110000 Trinkwasser
Woda mineralna niskosodowa, niskozmineralizowana, posiadająca pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka op. max 2l l 4405
Kaszka mleczna bez dodatku cukru zawierająca gluten po 6,8,10 m-cu- max 250g kg 1
Kaszka bezmleczna bez dodatku cukru zawierająca gluten po 6,8,m-cu- max op. 250g kg 1
Kaszka mleczno-ryżowa o różnych smakach po 6,9,12 m-cu -op. max 250g kg 40
Kaszka bezmleczna owocowa po 6,9 m-cu - op. max 250g kg 5
Kaszka bezmleczna ryżowa bezglutenowa po 6 m-cu o różnych smakach op. max 250g kg 14
Kaszka bezmleczna zbożowa zawierająca gluten, różne smaki op. max 250g kg 22
Kleik ryżowy, bezmleczny, po 4 miesiącu życia, bez dodatku cukru op. max 250g kg 1
Mleko modyfikowane bezglutenowe z przeznaczeniem dla: niemowląt do 6 miesiąca życia lub dla niemowląt i dzieci po 6. miesiącu życia lub dla dzieci po 1 roku życia op. max 800g w składzie m.inn. Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, olej kokosowy zawierająca błonnik GOS/FOS kg 675
Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne op. max 800g kg 1
Mleko modyfikowane pro dla dzieci 1,2,3 op. max 800g kg 1
Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne HA1; HA2 op. max 800g kg 1
Mleko modyfikowane dla dzieci 1,2,3,4 op. max 800g w składzie m.inn. Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, olej kokosowy, zawierające oligosacharyd mleka kobiecego 3’GL oraz oligosacharydy GOS/FOS 9:1 kg 1
Mleko modyfikowane dla dzieci hipoalegriczne HA 1,2; a także przeciw ulewaniu AR op. max 800g kg 1
Nektar przecierowy dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - różne smaki op. max 1l l 437
Nektar klarowny dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - różne smaki op. max 1l l 437
Mleko modyfikowane sojowe posiadające w składzie m.inn. syrop glukozowy, oleje roślinne, izolat białek sojowych, op. max 800g kg 1
Produkt zbożowy bezglutenowy, bezlaktozowy, bezsojowy dla niemowląt po 4 miesiącu życia z dodatkiem mączki świętojańskiej op. max 800g kg 1
Dostawa jaj
Los-Nr.: 6
03142500 Eier
Jajka kurze-duże (0,063-0,073g) klasa A, pochodzące z chowu ściółkowego, max. opakowanie jednostkowe 30 szt. szt. 29280
Dostawa Mrozonek
Los-Nr.: 7
15331170 Tiefgekühltes Gemüse
15332100 Verarbeitetes Obst
15896000 Tiefkühlprodukte
Brokuły mrożone, różyczki, op. max.3,0 kg kg 232
Cukinia mrożona kostka, - op. max. 3,0kg kg 65
Dynia jadalna, kostka, - op. max. 3,0kg kg 210
Fasolka szparagowa żółta, zielona, cięta,- op. max. 3,0 kg kg 365
Groszek zielony, mrożony, - op. max 3,0 kg kg 72
Kalafior mrożony, różyczki, - op. max 3,0 kg kg 197
Marchewka mrożona , mini- , op. max 3,00 kg kg 257
Marchewka mrożona, kostka, - op. max 3,0 kg kg 20
Szpinak mrożony liść, porcjowany, op. max 3,0 kg kg 247
Włoszczyzna mrożona, paski, op. max 3,0 kg kg 145
Borówka amerykańska mrożona op. max 3,0 kg kg 25
Jagody czarne, - op. max 3,0 kg kg 177
Maliny mrożone, -, op. max 3,0 kg kg 140
Mieszanka kompotowa, bez pestki, skład 100% owoców w różnych proporcjach, op. max 3,0 kg kg 437
Porzeczki czarne, , op. max 3,0 kg kg 67
Truskawki mrożone, op. max 3,0 kg kg 450
Wiśnie b/p, op. max 3,0 kg kg 270
Dostawa ryb
Los-Nr.: 8
15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
15221000 Tiefgekühlter Fisch
Filet z dorsza bez skóry mrożony, z gatunku Gadus Morhua, SHP kg 213
Filet z łososia, mrożony bez glazury kg 213
Filet z morszczuka bez skóry, shp kg 213
Filet z mintaja bez skóry, shp kg 213
Dostawa świeżych warzyw i owoców
Los-Nr.: 9
03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse
03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
03221000 Gemüse
03222000 Früchte und Nüsse
Botwinka -kl.I, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, szt 150
Brokuł , kl.I, cały z ładnie wykształconą różą w jednolitym kolorze zielonym, bez przebarwień, o świeżym wyglądzie, bez uszkodzeń mechanicznych, mrozowych, bez oznak gnicia, chorób grzybowych lub śladów po szkodnikach, min. waga sztuki 500 g szt 1035
Burak ćwikłowy- kl.I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. kg 902
Cebula – luz, kl.I, wielkość 50-70 mm, cała – bez uszkodzeń, czysta – bez zanieczyszczeń, bez szklistej, mięsistej łuski, wystarczająco wysuszona, jędrna, bez pustej i twardej szyjki, bez szkodników i uszkodzeń przez szkodniki, bez obcych zapachów i posmaków, suchy szczypior ucięty lub ukręcony o długości max 6 cm, bez widocznego na zewnątrz wyrastającego szczypioru, praktycznie bez korzeni kg 600
Cebula czerwona, kl. I, zdrowa, czysta, bez uszkodzeń, ścisła, dojrzała, bez plam gnilnych, jednolita odmianowo, niezmarznięta, szyjka zaschnięta, łuska sucha niepopękana kg 5
Cukinia, kl. I, całe, z szypułką, która może być lekko uszkodzona, o świeżym wyglądzie, jędrne, zdrowe; nie dopuszcza się cukinii z objawami gnicia lub takiego zepsucia, które czynią je niezdatnymi do spożycia, bez uszkodzeń spowodowanych przez owady i inne szkodniki, bez pustych komór, bez pęknięć, czyste, praktycznie wolne od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, wystarczająco rozwinięte, bez nadmiernie rozwiniętych nasion, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków. kg 597
Czosnek polski- główka, kl.I zdrowy; nie dopuszcza się czosnku z objawami zepsucia lub z takimi zmianami, które czynią go niezdatnym do spożycia, praktycznie wolny od szkodników, wolny od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, czysty, praktycznie wolny od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, jędrny, wolny od uszkodzeń spowodowanych działaniem mrozu i i słońca, wolny od widocznych na zewnątrz oznak wyrośnięcia, wolny od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolny od obcych zapachów i/lub smaków szt 335
Dynia jadalna , kl.I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. kg 65
Fasolka szparagowa żółta, zielona, kl. I cała, zdrowa, nie dopuszcza się fasoli z objawami gnicia lub zepsucia, które czynią ją niezdatną do spożycia, czysta, praktycznie wolna od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, o świeżym wyglądzie, praktycznie wolna od szkodników, wolna od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków, kg 50
Kalafior kl. I , o zwięzłej budowie, wolne od uszkodzeń, zdrowe, bez objawów zepsucia, czyste, bez zanieczyszczeń, dobrze wykształcone, jędrne, o świeżym wyglądzie, wolne od szkodników i od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i posmaków, o jednolitej białej lub lekko kremowej barwie, liście kalafiorów powinny być świeże, min. waga sztuki 500g szt 722
Kalarepka,
Dodatkowo asortyment zawarty w kosztorysie cenowym