Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставки на медицински консумативи и изделия и лабораторни реактиви.
Референтен номер: 00468-2017-0005
II.1.2)Основен CPV код33000000 Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
II.1.4)Кратко описание:
Периодични доставки на медицински консумативи и изделия и лабораторни реактиви съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие и съобразно нуждите на Възложителя.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 983 500.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 15
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Медицински консумативи — общи
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33140000 Медицински консумативи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Периодични доставки на медицински консумативи съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
Периодични доставки на консумативи за Очно отделение, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33696500 Лабораторни реактиви
33140000 Медицински консумативи
Периодични доставки на медицински консумативи и лабораторни реактиви за Клинична лаборатория, съгласно прогнозно - количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
Микробиологична лаборатория
Обособена позиция №: 4
33696500 Лабораторни реактиви
Периодични доставки на медицински консумативи и лабораторни реактиви за Микробиологична лаборатория, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
Периодични доставки на медицински консумативи и лабораторни реактиви за ПАО, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 6
Периодични доставки на медицински консумативи за ЛТХ, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 7
II.2.2)Допълнителни CPV кодове32354100 Филми за радиологична фотография (използваща йонизиращи лъчения)
Периодични доставки на консумативи за Образна диагностика, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 8
Периодични доставки на консумативи за Стерилизация, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 9
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33141700 Ортопедични принадлежности
33190000 Различни медицински уреди и изделия
Периодични доставки на медицински изделия и консумативи съобразно нуждите на Възложителя и съгласно прогнозно-количествена спецификация и технически изисквания приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 10
33183000 Ортопедично подпомагане
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 11
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 12
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 13
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 14
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 15