29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 207295-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2015/S 114-207295
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni podczas międzynarodowego turnieju piłkarskiego Baltic Football Cup 2015 Summer, który odbędzie się w dniach 27–28 czerwca 2015 roku w Gdyni.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni podczas międzynarodowego turnieju piłkarskiego Baltic Football Cup 2015 Summer, który odbędzie się w dniach 27–28 czerwca 2015 roku w Gdyni poprzez między innymi umieszczeniu logo Gdynia sport na materiałach i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę dla potrzeb Turnieju, na pucharach, koszulkach, stronie internetowej Wykonawcy.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)